
Italijanski progresivni death metalci Sadist so pričeli snemati nov album. Firescorched bo predvidoma izšel konec prihodnjega leta, zasedbi pa sta se za snemanje albuma pridružila bobnar Romain Goulon (ex-Necrophagist, ex-Benighted, ex-Disawoved), ter poznani basist Jeroen Paul Thesseling ( Obscura, Quadvium, ex-Pestilence).
