Na sceno se vrača projekt Nader Sadek. Pretekli teden so namreč objavili  EP z naslovom The Serapeum (polluted waters) , h kateremu je Sadek povabil Karla Sandersa (Nile), Dereka Roddya (Serpents Rise) in Mahmuda Gecekusuja (Perversion). Izdelek je nastal, kjer so omenjeni glasbeniki leta 2017 na Sadekovo povabilo obiskali Egipt.

 

Kot zanimivost – Nader je  vokale posnel v piramidi Snefru.