
Slovenski graveyard thrasherji Interceptor so objavili videospot za skladbo Kranjski Janez ruši vlado.
Ob tem pa sporočajo: »Interceptor so se ob svoji 30. obletnici, ki je zaradi resnosti situacije letos ne bo, organizirali kot glasbeno-kulturno-umetniško gibanje Kranjski Janez in se s tem rešili vseh omejitev med občinami in z urami svobode. S tem so podrli meje okoli sebe in se povezali z ljudmi, ki prej niso bili Interceptor. Kranjski Janez napoveduje Črno Mašo.”
Več na njihovem facebook profilu.
Zasedba napoveduje objavo DVD-ja Hell Is Coming (Live in 666EŠČE).
